

Wygląd towaru wykonanego z betonu architektonicznego może nieznacznie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach - specyfikacja techniczna produktów pochodzi od producentów, każdy produkt jest wykonywany na zamówienie oraz patynowany ręcznie na wybrany kolor, dla podkreślenia jego kształtów.
Opis
Budząca dreszczyk emocji figurka - czaszka ludzka z wężem - wykonana z betonu architektonicznego. Odlew wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły. Nada się jako dekoracja do ogrodu lub do wnętrza. Prawdziwa gratka dla miłośników Halloween i horrorów.
Budząca dreszczyk emocji figurka - głowa Zombie - wykonana z betonu architektonicznego. Odlew wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły. Nada się jako dekoracja do ogrodu lub do wnętrza. Prawdziwa gratka dla miłośników Halloween i horrorów.
Skrzat z miską to piękna figurka ogrodowa, która nada magii i uroku otoczeniu, w którym się znajduje. Ta bajkowa dekoracja wykonana jest z wysokiej jakości betonu, odpornego na wszystkie warunki atmosferyczne. Ozdoba została starannie wykończona, z dbałością o każdy szczegół. Idealna do ogrodu, na place zabaw czy do przedszkola, gdzie swoim wyglądem ucieszy szczególnie najmłodszych.