Postumenty i kolumny

Kolumny betonowe, postumenty i słupki to na tyle uniwersalne dekoracje, że ich zastosowanie zależy od tylko Twojej wyobraźni! Mogą stanowić ozdobę domu, mieszkania, ogrodu, biura, restauracji, sali weselnej, sklepu i innych budynków użyteczności publicznej. Wysokie, ponad dwumetrowe kolumny, zazbrojone mocnymi prętami mogą służyć jako podpora tarasu, wiaty czy balkonu.

Wszystkie nasze kolumny inspirowane były różnymi stylami architektonicznymi - mamy w ofercie kolumny doryckie, jońskie, korynckie, toskańskie oraz barokowe

Do każdego trzonu kolumny można dokupić dodatkowe elementy, takie jak bazy i głowice.

 • Ozdobna kolumna JOŃSKA to dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub  podstawa pod figurę czy donicę z kwiatami. Styl joński określany jest często jako kobiecy, kolumna posiada charakterystyczne woluty w kształcie zwiniętych liści, przypominające nieco rogi baranie. U podstawy profilowana baza, trzon w  pionowe żłobienia. Piękny...

  274,99 zł
 • Elegancki postument  to dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako podstawa pod figurę lub donicę z kwiatami. Ten element dekoracyjny jest tak uniwersalny, że pasuje do wielu aranżacji. Kolumna wykonana jest z wysokiej jakości kruszywa, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

  251,00 zł
 • Niewielka kolumna JOŃSKA to dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub podstawa pod figurę czy doniczkę z kwiatami. Styl joński określany jest często jako kobiecy, kolumna posiada charakterystyczne woluty w kształcie zwiniętych liści, przypominające nieco rogi baranie.U podstawy profilowana baza, trzon w  pionowe żłobienia.Piękny...

  77,99 zł
 • Kolumny w stylu doryckim mają pionowe żłobienia, a ich głowica ma prosty kształt, pozbawiony zdobień. Taka  kolumna to  dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako podstawa pod figurę. 

  200,99 zł
 • Kolumna w stylu doryckim z  pionowymi żłobieniami o prostym kształcie. Ozdobna kolumna będzie piękną dekoracją, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako podstawa pod figurę. Urozmaici przestrzeń w ogrodzie lub też innej wybranej przez nas przestrzeni.

  132,00 zł
 • Wspaniały postument klasyczny z  ramką. Dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba, ale także do podkreślenia znajdującej się na nim figury czy donicy. Ten element dekoracyjny pobudzi twoją wyobraźnię aranżacyjną!  Kolumna wykonana jest z wysokiej jakości betonu, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

  295,00 zł
 • Wspaniały postument klasyczny z delikatnym zdobieniem. Dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba, ale także do podkreślenia znajdującej się na nim figury czy donicy.Ten element dekoracyjny pobudzi twoją wyobraźnię aranżacyjną!  Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości betonu, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

  377,99 zł
 • Ozdobny postument z kwiatem, wspaniała dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba, czy jako podstawa pod figurę. Ten element dekoracyjny pobudzi twoją wyobraźnię aranżacyjną! Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości kruszywa, odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Wystarczy taki mały akcent, a pożądany efekt gwarantowany!

  228,99 zł
 • Klasyczny postument ozdobny. Może być wykorzystany nie tylko jako ozdoba dla podkreślenia figury lub rzeźby, ale również jako samodzielny element dekoracyjny. Prosty układ postumentu doskonale zaaranżuje twój zielony zakątek. Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki pogodowe.

  420,00 zł
 • Klasyczny postument z ozdobną ramką. Może być wykorzystany nie tylko jako ozdoba dla podkreślenia figury lub rzeźby, ale również jako samodzielny element dekoracyjny. Prosty układ postumentu doskonale zaaranżuje twój zielony zakątek. Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki pogodowe.

  481,99 zł
 • Klasyczny postument ozdobny w kształcie prostokąta. Może być wykorzystany nie tylko jako ozdoba dla podkreślenia figury lub rzeźby, ale również jako samodzielny element dekoracyjny. Prosty układ postumentu doskonale zaaranżuje twój zielony zakątek. Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki pogodowe.

  615,00 zł
 • Ozdobny postument, nietypowa dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako podstawa pod figurę. Ten element dekoracyjny jest tak uniwersalny, że pobudza wyobraźnię aranżacyjną! Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości kruszywa, odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Wystarczy taki mały akcent, a pożądany efekt gwarantowany!

  176,99 zł
 • Figura orientalnego słonika, która może stanowić wspaniały element dekoracyjny zarówno wnętrz jak i ogrodów. Można ją zastosować jako kolumnę, postument, postawić doniczkę z kwiatkiem, a nawet wykorzystać jako mały stolik nocny. Figura wykonana z wysokiej klasy białego betonu jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne (deszcz, słońce, mróz).

  252,99 zł
 • Prosty, klasyczny, ponadczasowy, niewysoki postument, na którym każda figura będzie wyglądała jeszcze wznioślej! Ten element dekoracyjny jest tak uniwersalny, że pobudza wyobraźnię aranżacyjną! Postument wykonany jest z wysokiej jakości mieszanki białego betonu architektonicznego. Dzięki dodatkom mrozoodpornym jest odporny na warunki atmosferyczne, takie...

  170,99 zł
 • Postument to znakomite dopełnienie każdej figury orientalnej i nie tylko. Wiele szczegółów i głębokie tłoczenia sprawiają, że nie sposób go nie zauważyć. Wykonany z białego betonu, charakteryzuje się dużą odpornością na oddziaływania zewnętrzne.

  288,00 zł
 • Malutka kolumienka o kwadratowej podstawie. Ozdobna kolumna to nietypowa dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako podstawa pod figurę. Ten element dekoracyjny jest tak uniwersalny, że pobudza wyobraźnię aranżacyjną! Doskonale nadaje się zarówno do wnętrza domu jak i do ogrodu.

  36,99 zł
 • Kolumnę koryncką cechują się  pionowe żłobienia w trzonie kolumny przedzielone listewkami zwanymi ścieżkami, a ich głowica ma  kształt koszyka uformowanego z dwóch rzędów liści. Ozdobna kolumna to nietypowa dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba lub jako element dekoracyjny bram. Pobudź wyobraźnię aranżacyjną!

  2 100,00 zł
 • Wspaniały postument ozdobny. Dekoracja, która może być wykorzystana jako samodzielna ozdoba, ale także do podkreślenia znajdującej się na nim figury. Ten element dekoracyjny pobudzi twoją wyobraźnię aranżacyjną! Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości betonu, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

  350,00 zł
 • Ozdoba w postaci betonowego słupka udekorowanego postacią słonia, która może stanowić wspaniały element dekoracyjny zarówno wnętrz jak i ogrodów. Można ją zastosować jako kolumnę, postument, postawić doniczkę z kwiatkiem, czy wykorzystać jako podstawę innej figury. Figura wykonana z wysokiej klasy białego betonu jest odporna na wszelkie warunki...

  197,99 zł
 • Masywny okrągły postument z ryflami. Może być wykorzystany jako ozdoba dla podkreślenia figury lub rzeźby lub jako samodzielny element dekoracyjny. Doskonale zaaranżuje twój zielony zakątek czy miejsce użyteczności publicznej. Kolumna ta wykonana jest z wysokiej jakości białego betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki pogodowe.

  469,99 zł
 • Kolumna w azjatyckim stylu z postacią słonia, która może stanowić wspaniały element dekoracyjny zarówno wnętrz jak i ogrodów. Można ją zastosować jako postument, postawić doniczkę z kwiatkiem, czy wykorzystać jako podstawę dla  innej figury. Figura wykonana z wysokiej klasy białego betonu jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne pogodowe.

  151,99 zł

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera aby otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i kodach rabatowych.