Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą, która składa się z młodego, pełnego zapału zespołu. Przyświeca nam idea, że kontakt z naturą harmonizuje i uspakaja, co w dzisiejszych czasach, w których wskazówki zegara znacznie przyspieszyły, jest bardzo pożądane. Nie bez powodu mówi się, że ogród może być odzwierciedleniem duszy człowieka. Naszym celem jest więc przybliżenie Cię do stworzenia Twojego wymarzonego zielonego zakątka, którym może być nie tylko ogród, ale i taras czy nawet niewielki balkon.  Jeśli tylko masz okazję do stworzenia takiego miejsca, jakim jest Twój własny, idealny ogród, to nie czekaj, tylko podejmij odpowiednie działania. Inwestycja związana z tymi działaniami, będzie jedną z najlepszych, taką, która zapewni wiele korzyści nieprzeliczalnych na pieniądze.

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż wyrobów dekoracyjnych przeznaczonych między innymi do urządzania ogrodów, hoteli, ogródków kawiarnianych, terenów rekreacyjnych, a także budynków mieszkalnych. Przedmioty, które oferujemy wybieramy z najwyższą starannością, aby stały się źródłem radości i służyły jak najdłużej.

Naszą chlubą są drzewa i krzewy formowane oraz bonsai ogrodowe z różnych odmian sosen, jałowców, bukszpanów i innych roślin. Taki potężny okaz bonsai nada dostojności i elegancji każdemu otoczeniu, w jakim się znajdzie.

ptak.jpg
ptak.jpg

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się dokładnie poznać oraz zrealizować wizje wszystkich chętnych do współpracy z nami. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia! Nie znalazłeś u nas tego, czego szukałeś? Żaden problem, poinformuj nas, a Twoją wizję mogą urzeczywistnić rzeźbiarze współpracujący z nami. Profesjonalizm i kompetencja to atuty naszej firmy w obsłudze każdego Klienta.

Jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie urządzania ogrodu, możesz się poradzić fachowców, osób, które mają szersze pojęcie na ten temat. W tym celu zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zbytkowie- służymy pomocą i radą. Współpracujemy również z architektami krajobrazu, którzy mogą kompleksowo pomóc Państwu w aranżacji nowego zielonego zakątka.

Podejmujemy się także realizacji terenów zielonych przy współpracy z ogrodnikami, wykorzystując przy tym bogatą ofertę naszych drzew i krzewów. Realizacje ogrodów podejmujemy głównie na Śląsku, w okolicach miast: Żory, Skoczów, Pszczyna, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Katowice, Gliwice, Tychy, Sosnowiec, Bielsko – Biała, Kęty, Szczyrk, Żywiec.

Dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy?

Nasze produkty sprawią, że rzeczywistość i sztuka połączą się i stworzą Państwu doskonałą przestrzeń:

 

Bonsai ogrodowe

Naszą dumą są pięknie formowane okazy krzewów i drzew oraz bonsai ogrodowe – pielęgnowane i kształtowane przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Wiek najciekawszych i zarazem najstarszych okazów przekracza 80 lat. Wszystkie rośliny przystosowane są do naszych polskich warunków.

Jesteśmy dystrybutorem tych roślin, pomijając rolę pośredników, udaje nam się zachować wyjątkowo niskie ceny, które w połączeniu z jakością stanowią o atrakcyjności naszej oferty.

Szeroki asortyment, najwyższej jakości krzewy i drzewa formowane oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły nam zdobyć grono zadowolonych Klientów – zarówno detalicznych jak i hurtowych.

 

Rzeźby w kamieniu

Jesteśmy otwarci na wszystkie wizje naszych Klientów, nawet te z pozoru trudne do urzeczywistnienia. Kamienne drzewo jako postument pod balkon? Żaden problem! Niepowtarzalna fontanna z piaskowca z rzeźbioną głową lwa? Da się zrobić! Współpracujemy z artystami z zamiłowania, którzy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie, wykonując swoje dzieła z najwyższą precyzją.

 

Dekoracje z betonu na białym, duńskim cemencie

Wszystkie prezentowane w naszym Sklepie elementy małej architektury, takie jak figury, dekoracje domowe i ogrodowe, fontanny, donice, poidełka dla ptaków, pagody japońskie i cała gama pozostałych ozdób wykonanych z betonu architektonicznego pochodzą od firm zaprzyjaźnionych - dzięki temu ceny są konkurencyjne.

Zależy nam również na wysokiej jakości, dlatego dbamy o to, aby wybrane przez nas przedmioty wykonane były z najlepiej dobranych mieszanek kruszyw.Dzięki temu są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne - są mrozoodporne, niestraszne im deszcze i śniegi oraz nie ulegają blaknięciu czy zmianom koloru pod wpływem stałego wystawienia na promienie słoneczne.

 

Fontanna z piaskowca