Formy płatności:

Wybierz, w jaki sposób chcesz zapłacić za swoje zakupy w sklepie Cadekor.pl: tradycyjnym przelewem bankowym, przelewem elektronicznym za pośrednictwem PayU, przy odbiorze za pobraniem, czy też przy odbiorze osobistym w naszej siedzibie. Preferowaną metodę płatności można wybrać na etapie finalizacji zamówienia.


Na wstępie informujemy, że płatności w naszym sklepie są w 100% bezpieczne. Gwarantuje to szyfrowane połączenie ssl.

Szyfrowane dane w Cadekor.pl1) Przelew bankowy

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekazany zostanie Klientowi w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie przez nas zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia. Na płatność oczekujemy maksymalnie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po upływie 5 dni roboczych sprzedaż zostaje anulowana.
 

Dane do płatności przelewem:

Nr konta 93 1050 1070 1000 0092 0719 0423

CADEKOR Ludmiła Hałat-Cader
ul. Jesionowa 17/49
43-300 Bielsko-Biała 

Tytuł przelewu zostanie podany w wiadomości mailowej, przesłanej do Klienta po zawarciu umowy sprzedaży.2) Przelew elektroniczny za pośrednictwem PayU


Pieniądze od razu są księgowane na naszym koncie i możemy zacząć realizować zamówienie. To najszybsza forma płatności.

PayU jest łatwą i bardzo intuicyjną metodą płatności. Nie ma tutaj konieczności rejestracji konta użytkownika. Po wyborze swojego banku lub karty płatniczej, możemy od razu przystąpić do finalizacji zamówienia. Cała sesja jest szyfrowana w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Po wyborze preferowanego banku, nastąpi przekierowanie na jego stronę internetową. Dzięki temu można natychmiastowo, po zalogowaniu na stronę transakcyjną, dokonać przelewu (do którego dane są uzupełniane automatycznie).2) Płatność przy odbiorze za pobraniem

Przy wyborze tej opcji Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki. Zapłata za zamówiony towar następuje w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską - wówczas pracownik firmy kurierskiej pobiera od Klienta równowartość faktury zawierającej koszty transportu.

Wartość zamówionego towaru opłacanego za pobraniem nie może przekraczać 1000 zł (jedna przesyłka to jeden list przewozowy).3) Odbiór osobisty - płatność w Sklepie

W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego płatność gotówką lub kartą płatniczą. W celu odbioru osobistego zapraszamy do naszego Działu Sprzedaży, znajdującego się pod adresem:

ul. Wiślańska 4A
43-246 Zbytków
gmina Strumień