Cadekor fountains

 • Fontanna Kaskada- element

  Element do stworzenia fontanny kaskady - wykorzystujesz tyle elementów, ile pięter Ci się zamarzy! Taki wodospad w ogrodzie to niezwykła atrakcja. Element fontanny wykonany jest z wysokiej jakości betonu architektonicznego, stylizowanego na wyżłobiony przez wodę kamień. Każdy element jest trwały i odporny na deszcze i mrozy - to zakup na lata.

  160,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Castle - Fountain

  Phenomenal overflow fountain - castle. The water can be connected with a pipe and overflow from the highest tower. It was made with attention to detail from high-class white architectural concrete, resistant to all weather conditions. A beautiful decoration for your home garden, pond or fountain.

  261,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • AQUA NOVA NPLEDPB-3 oświetlenie...

  Uniwersalna, wodoszczelna lampa podwodna do fontann, oczek wodnych, wodospadów, stawów oraz innych przestrzeni ogrodowych. Wyposażona została w wysokiej jakości instalację wodoodporną. Lampa doskonale sprawdza się w wodzie oraz poza środowiskiem wodnym. Lampa wyposażona w światło LED i dodatkowo w czujnik zmierzchu sprawi niesamowite wrażenie na...

  275,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • AQUA NOVA NPL1-LED3 oświetlenie fontanny...

  Wysokiej jakości oświetlenie wodoszczelne do fontann, oczek wodnych, wodospadów, stawów oraz innych przestrzeni ogrodowych. Składa się z instalacji wodoodpornej, 3 x LED 1,6 W oraz 5 kolorów wymiennych soczewek . Lampa doskonale sprawdza się w wodzie oraz poza środowiskiem wodnym. Lampa wyposażona dodatkowo w czujnik zmierzchu sprawi niesamowite wrażenie...

  285,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Sphere fountain 40 cm

  A ball-shaped garden fountain - small and at the same time effective, it will fit beautifully into any green space! The fountain is made of concrete on white cement, durable and resistant to all weather conditions. A stylish addition to cafe and restaurant gardens, parks and other public places.

  286,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Garden fountain - cone

  This small, classic fountain with a cone will not only be pleasing to the eye, but also add refreshment on summer days. It is made of high-class white architectural concrete, resistant to all weather conditions (rain, sun, frost).

  305,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Fontanna - Niewiasta z Muszelką

  Elegancka, niewielka fontanna, z wodą przelewającą się z muszelki trzymanej przez kobietę. Niska, będzie efektownym uzupełnieniem klasycznie urządzonego ogrodu. W letnie dni nie tylko będzie cieszyć oko, ale również doda ochłody i rześkości. Całość wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu architektonicznego, odpornego na wszelkie warunki...

  315,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Fontanna Kula Ogród 50 cm

  Ogrodowa fontanna w kształcie kuli - średniej wielkości to wspaniały pomysł na zagospodarowanie twojego zielonego zakątka. Fontanna wykonana jest z trwałego betonu architektonicznego i odporna na wszystkie warunki atmosferyczne. Stylowy dodatek do ogrodu, ogródków kawiarnianych, restauracyjnych, parków i innych miejsc użyteczności publicznej.

  360,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Fontanna z kulką - 61cm

  Piękna w swej prostocie fontanna z kulką - może być wykorzystana zarówno w ogrodzie, na tarasie, jak i...w domu! We wnętrzu spełni swoją funkcję również jako nawilżacz powietrza. Do wody można dodać kilka kropel olejku eterycznego, dzięki któremu w całym domu będzie unosił się piękny zapach. Fontanna wykonana jest z betonu na białym cemencie, trwała i...

  380,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fontanna Jaś i Małgosia

  Fontanna Jaś i Małgosia to wspaniała propozycja dla miłośników ozdób ogrodowych. Niezwykłe połączenie pary bawiących się dzieci z fontanną. Wykonana została z betonu architektonicznego i jest odporna na wszelkie warunki pogodowe. Delikatny szum wody i element orzeźwienia w upalne dni sprawi dużo radości wszystkim zwiedzającym twój zielony zakątek, a w...

  422,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Zestaw Fontanny Skręcone - małe

  Elegancki, klasyczny zestaw trzech kolumn - fontann, z których woda spływa po całej długości. W letnie dni nie tylko będzie cieszyć oko, ale również doda ochłody i rześkości. Całość wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu architektonicznego. Dzięki dodatkom mrozoodpornym fontanny są trwałe i niestraszne im deszcze, śnieg i mróz.

  425,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Zestaw 3 fontanny grube pasy małe

  Elegancki zestaw trzech fontann, z których woda spływa po całej długości. idealny nie tylko do ogrodu, ale również dużych przestrzeni wewnątrz budynków. W upalne dni nie tylko sprawi radość wyglądem, ale również doda ochłody i rześkości. Całość wykonana jest z trwałego białego betonu architektonicznego, odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne

  430,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fountain with the ball - 50 cm

  This lovely fountain  can be used in the garden, on the terrace and ... at home! At home, it can also function as an air humidifier. You can add a few drops of essential oil to the water to create a beautiful fragrance throughout your home. The fountain is made of concrete on white cement, durable and resistant to weather conditions.

  435,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • The trickle fountain

  A small, charming garden fountain. The winged inhabitants of your garden are sure to love this new addition! This beautiful fountain will not only please the eye on summer days, but also cool it in hot weather. The whole thing is made of high-class white architectural concrete, resistant to all weather conditions (rain, sun, frost).

  440,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fontanna z kulką - wysoka 86cm

  Prosta, klasyczna fontanna z kulką - może być wykorzystana zarówno w ogrodzie, na tarasie, jak i...w domu! We wnętrzu spełni swoją funkcję również jako nawilżacz powietrza. Do wody można dodać kilka kropel olejku eterycznego, dzięki któremu w całym domu będzie unosił się piękny zapach. Fontanna wykonana jest z betonu na białym cemencie, trwała i...

  515,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fontanna Kula 60cm

  Duża kula ogrodowa o średnicy 60 cm dająca możliwość przelewania wody, z wykorzystaniem jako fontanna to wspaniały pomysł na zagospodarowanie każdego zielonego zakątka. Kula w formie fontanny wykonana jest z  betonu architektonicznego odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Może stanowić wspaniałą, nowoczesną ozdobę przydomowego ogrodu, restauracji,...

  529,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fontanna Dziewczynka pod parasolką

  Nieduża i nietypowa fontanna z figurką, w której woda dekoracyjnie spływa po parasolce. Dekoracyjna fontanna wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Z pewnością ozdobi każdy zielony zakątek i zwróci na siebie uwagę!

  584,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Fontanna Chłopczyk otulony kwiatami

  Nieduża, łącząca styl nadmorski z klasycznym fontanna z figurką, w której woda dekoracyjnie spływa z dzbanka trzymanego przez małego chłopca. Dekoracyjna fontanna wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu architektonicznego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Z pewnością ozdobi każdy zielony zakątek i zwróci na siebie uwagę!

  595,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • Buddha - fountain

  A beautiful fountain depicting the head of Buddha. It can be an effective complement to a classically arranged garden. On summer days, it will not only please the eye, but also add coolness and freshness. The whole is made of high-class white architectural concrete, resistant to all weather conditions (rain, sun, frost).

  600,00 zł
  Delivery: 1 to 3 weeks
 • Fontanna Szyszka dwupoziomowa

  Nieduża dwupoziomowa fontanna łącząca styl nadmorski z klasycznym - talerze fontanny zdobione są wzorem w muszle, całość wieńczy dekoracyjna szyszka. Fontanna wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu architektonicznego, jest całkowicie mrozoodporna. Ta fontanna spełni swoje dekoracyjne funkcje w każdym ogrodzie, kawiarni, restauracji, hotelu czy parku.

  635,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks
 • A seashell fountain with birds

  An original fountain with water flowing from a shell with birds. Low, it will be an effective complement to a green corner of the garden. Not only will it please the eye on summer days, but it will also add refreshment and freshness. The whole thing is made of high-quality white architectural concrete, resistant to all weather conditions (rain, sun, frost).

  675,00 zł
  Delivery: 3 to 6 weeks