Ceramika

Sezon od wiosny do jesieni to czas na przesiadywanie na świeżym powietrzu, zwłaszcza gdy dysponujemy tarasem, balkonem lub romantycznym zakątkiem w ogrodzie. W tym dziale znajdują się przedmioty wykonane z ceramiki, które znacznie uprzyjemnią ten czas. Doniczki ozdobne stanowią obowiązkowy element dekoracyjny domu - wówczas wspaniale widać, że dom tętni życiem, a jego domownicy żyją w zgodzie z naturą. Ceramiczne ptaszki dodadzą uroku każdemu wnętrzu, a balkon czy taras zyska na atrakcyjności. Na szczególną uwagę zasługują ceramiczne lampiony, które swoim niebanalnym wyglądem będą cieszyły oko, jak i również zapewnią świet(l)ny nastrój w ciepłe wieczory.

 • Mała doniczka w pięknym, rustykalnym stylu. Obecnie dominuje moda na surowe materiały, takie jak drewno, kamień, cegła, beton czy metal. Jeżeli jesteś zwolennikiem tego trendu na pewno przypadnie Ci do gustu ta ceramiczna donica i pozostałe produkty z grubej ceramiki w naszym sklepie. Osłonka wraz z umieszczonymi w niej kwiatami może być również świetnym...

  28,45 zł
 • Doniczka na kwiaty w pięknym, rustykalnym stylu. Obecnie dominuje moda na surowe materiały, takie jak drewno, kamień, cegła, beton czy metal. Jeżeli jesteś zwolennikiem tego trendu na pewno przypadnie Ci do gustu ta ceramiczna donica i pozostałe produkty z grubej ceramiki w naszym sklepie. Osłonka wraz z umieszczonymi w niej kwiatami może być również...

  40,64 zł
 • Stylowy świecznik z ceramiczną podstawą i oszklonym kloszem, piękna dekoracja w rustykalnym stylu. Obecnie dominuje moda na surowe materiały, takie jak drewno, kamień, cegła, beton czy metal. Jeżeli jesteś zwolennikiem tego trendu na pewno przypadnie Ci do gustu ta ceramiczna latarenka i pozostałe produkty z grubej ceramiki w naszym sklepie.

  40,64 zł
 • Ceramiczny ptaszek - mały, niepozorny, ale pełen uroku. Figurka jest celowo postarzana, pięknie imituje kamienną rzeźbę. Ozdobi każde wnętrze, ogród i taras, dodając przytulności i charakteru. Piękna dekoracja w rustykalnym stylu, która jest również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

  20,32 zł
 • Ptaszek ceramiczny - mały, niepozorny, ale pełen uroku. Figurka jest celowo postarzana, pięknie imituje kamienną rzeźbę. Ozdobi każde wnętrze, ogród i taras, dodając przytulności i charakteru. Piękna dekoracja w rustykalnym stylu, która jest również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

  21,13 zł
 • Figurka ptaszka z ceramiki - nieduży, niepozorny, ale pełen uroku. Figurka jest celowo postarzana, pięknie imituje kamienną rzeźbę. Ozdobi każde wnętrze, ogród i taras, dodając przytulności i charakteru. Piękna dekoracja w rustykalnym stylu, która jest również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

  21,13 zł

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera aby otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i kodach rabatowych.